JOGA TRIP – SIŁA I DYNAMIKA | 10-12.09 Jaworzynka Sport
Zapraszamy na energetyczny weekend z jogą do magicznej Jaworzynki. Tym razem, poza górskim powietrzem, spacerami na styku Polska-Czechy -Słowacja w akompaniamencie śpiewu ptaków, nasze spotkanie wypełni dynamiczna i wzmacniająca „twarz jogi”. Pobudzimy ciało i umysł po leniwym, wakacyjnym czasie, tak aby wejść w aktywność i obowiązki nowego roku szkolno/zawodowego płynnie i z ochotą 🙂
Będzie sporo praktyki wzmacniającej, anatomii i oddechu, z zachowaniem równowagi nie tylko w ciele ale i umyśle.

PROGRAM:

PIĄTEK

17:00-18:00 Zakwaterowanie
18:30 Kolacja
20:00 „LĄDOWANIE” ćwiczenia bioenergetyczne pobudzające witalność

SOBOTA

08:00 Poranna praktyka – Kari
09:30 Śniadanie
11:00-12:30 IZOLACJA – napięcie kontra rozluźnienie, oszczędność energii podczas praktyki – Ola
12:30-13:30 – Vinyasa Joga + Balanse – Kari
14:00 Obiad
17:00-19:00 Vinyasa Flow Joga. – aktywacja mięśni głębokich, stabilizacja – Kari
19:15 Kolacja
20:30 Chill oddech – Ola

NIEDZIELA

08:00 Poranna praktyka – Ola
09:30 Śniadanie
11:00 – 12:30 Praktyka uważności oddechu – zintegrowanie oddechu z ruchem jako element wewnętrznej medytacji, przygotowanie własnej sekwencji prowadzącej oddech
12:30 -13:30 Samoregulacja – łagodna praktyka gruntująca
14:00 Obiad

Zapisy:
OLA: kontakt@jogaoli.pl tel. 880 188 364 lub
KARI: kontakt@karionak.pl tel. 534 597 324

CENA:
490 zł całość osoby ćwiczące
Cena zawiera nocleg, wyżywienie wegetariańskie 2 śniadania, 2 obiady i 2 kolacje oraz zajęcia zgodnie z programem.
Zaliczka w wysokości 250 zł płatna do 15.08 całość do 01.09.

PROWADZĄCE:

Ola Ziarnik – jogę praktykuję od 16 lat. W swojej metodzie wykorzystuję największe pasje, mianowicie ruch, ciało oraz parę idealną… ciało w ruchu. Praca z ciałem jest dla mniej ciągłym odkrywaniem swoich skarbów i ograniczeń, fascynacją jednym i drugim. W swojej pracy, jak i praktyce własnej korzystam z wielu bogatych nurtów jogi, z czego vinyasa krama joga (łącząca ciało z umysłem i oddechem) jest najbliższa mojemu sercu. Ukończyłam kurs instruktorski pod okiem nauczyciela jogi i medytacji Macieja Wieloboba, jestem w trakcie kursu doskonalącego u Joginki- Patrycji Gawlińskiej, uczestniczyłam w licznych warsztatach, m.in.: u Radka Rychlika, Jamesa Earlsa, Magnusa Richberga czy Agnieszki Wielobob.
Od 4 lat pogłębiam swoją percepcję ciała poprzez dotyk, ucząc się masażu tajskiego m.in. w Yeshee School of Massage, od Mistrza Takashiego Yohizawy (JPN) oraz masażu Tui Na w Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie.
Od 10 lat obserwuje ciało i emocje na licznych festiwalach tańca współczesnego, warsztatach improwizacji tanecznej, sztuki performance’u, kontakt improwizacji oraz świadomej pracy z ciałem. Moją ulubioną metodą jest pozwalająca na przekraczanie swoich ograniczeń – Gaga Mouvment – mistrza Ohada Naharina, którą praktykuję u Natalii Iwaniec oraz Gosi Mielech.
Obecnie jestem uczestniczką czteroletniego szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej (PSAB) akredytowanego przez Międzynarodowy Instytut Analizy Bioenergetycznej (International Institute for Bioenergetic Analysis, IIBA) założony w 1956 roku w Nowym Yorku przez Aleksandra Lowena. Ten amerykański psychiatra jest twórcą systemu terapeutycznego, według założeń którego ciało i umysł są ze sobą nierozerwalnie związane, przez co pracując z ciałem można wyleczyć problemy umysłu. Szkolenie uważam za doskonale zwieńczenie swojej wieloletniej praktyki na macie.
Od wielu lat doświadczam świata w amatorskim teatrze, byłam zastępcą redaktora naczelnego portalu joga.abc, obecnie prowadzę blog JogaOli- HappyPeople. Regularnie uczestniczę w szkoleniach tematycznych warsztatach rozwojowych, min. kobiece kręgi z Natalią Miłuńską czy odosobnienie medytacyjne z buddyjskim mnichem Bhante Sujato. Moją pasją jest też Tradycyjna Medycyna Chińska oraz podróże. Myślę, że im więcej miejsc na świecie odwiedzimy oraz im więcej spojrzeń na własne ciało i umysł zaakceptujemy, tym przyjemniejsze i bardziej otwarte będzie nasze życie. Tą sama zasadą kieruje się w pracy z drugim człowiekiem, gdzie największą motywacją do działania jest ciekawość – ciekawość tego, co kryje i czego potrzebuje Twoje ciało, aby czuć się dobrze!! Pomagam ludziom w przekształcaniu osobistej relacji ciała ze światem. Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście.

Karina Onak- Zapała KO Training Karina Onak
Z jogą jest związana od prawie 15 lat. Z czasem jej fascynacja ruchem zaczęła się pogłębiać stąd chęć poszerzania horyzontów o inne formy ruchu. Obecnie praca Kari skupia się na prowadzeniu różnych zajęć jogi w tym aerial jogi oraz treningów z przygotowania motorycznego, a także realizowaniu dodatkowych projektów takich jak np.: „Trening Muzyka”. Zajęcia Kari są wolne od dogmatów, sztywnych zasad oraz niepodważalnego autorytetu nauczyciela. To pasjonatka ruchu dlatego podczas prowadzenia zajęć stara się łączyć wszystkie poznane techniki utrzymując przy tym praktykę w charakterze vinyasa jogi.
„Joga to pasja, która stała się moją pracą, która dla mnie osobiście wiąże się z ciągłym pogłębianiem wiedzy i przyjemnością z przekazywania jej na zajęciach. To właśnie dlatego często korzystam z możliwości kształcenia się na wszelkiego rodzaju warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach i regularnie podnoszę swoje kwalifikacje”. W swojej pracy badawczej skupia się przede wszystkim na pracy mięśnia poprzecznego oraz stabilizacji. Uczestniczka licznych kursów, warsztatów i konferencji. Trener Przygotowania Motorycznego w JKH GKS Jastrzębie oraz MTS Żory.

TO co łączy prowadzące to pasja i chęć dzielenia się nią z Wami! Otwartość serca i profesjonalizm, czynią z wyjazdów (w wyżej wymienionym towarzystwie) bogaty czas świadomego rozwoju własnego ciała oraz regeneracji w przyjaznej atmosferze, wśród uważnych ludzi 🙂 Widzimy się już w drugi weekend września!!!

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas a odpowiemy tak szybo jak to możliwe

Informacje kontaktowe

T: +48 534 597 324

E: kontakt@karionak.pl

Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę witrynę.
Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę witrynę.
Tak