Przygotowanie motoryczne

Trening motoryczny przeznaczony jest dla każdego zawodnika, niezależnie od wieku i etapu zaawansowania, zarówno dla profesjonalisty, jak również amatora.

Motoryka

Przygotowanie motoryczne zawodnika to jeden z kluczowych elementów treningu. Jeżeli chcesz poprawić swoje parametry motoryczne, masz ograniczony dostęp w klubie do treningów motorycznych, chcesz zwiększyć swój potencjał sportowy to zindywidualizowany trening motoryczny jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To właśnie opieka trenera przygotowania motorycznego pomoże Ci osiągnąć optymalną formę oraz utrzymać ją na najwyższym poziomie bez ryzyka odniesienia kontuzji.


BĄDŹ SZYBSZY, SILNIEJSZY, LEPSZY!

Dzięki regularnej pracy nad zdolnościami motorycznymi zwiększysz swoją formę fizyczną. Trening motoryczny pozwoli Ci nie tylko poprawić parametry siły i mocy, technikę biegu, czy czas reakcji, ale zwiększy również Twoją wytrzymałości oraz prewencją urazów.


TWÓJ ROZWÓJ JEST DLA NAS PRIORYTETEM!

Długofalowa współpraca z zawodnikami pozwala nam osiągać wyznaczone cele. Nasza praca opiera się na kompleksowej opiece zawodnika. Od wstępnej oceny cech motorycznych (testy motoryczne oraz funkcjonalne), omówienia wyników i założenia planu współpracy i celów, do opracowania koncepcji treningowych, aż w końcu do monitorowania i kontroli postępów zawodnika. Budujemy solidne fundamenty, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko kontuzji. Niezależnie od formy zajęć, indywidualnych czy grupowych, kładziemy nacisk na całościowy i zrównoważony rozwój naszych podopiecznych.

Zaufali nam

Laura Grzyb

KADRA NARODOWA U18 W HOKEJU NA LODZIE

MTS Żory

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE PIŁKA RĘCZNA

JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

HOKEJ NA LODZIE

Laszka Hawks

HOKEJOWY CAMP LESZKA LASZKIEWICZA

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas a odpowiemy tak szybo jak to możliwe

Informacje kontaktowe

T: +48 534 597 324

E: kontakt@karionak.pl

Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę witrynę.
Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę witrynę.
Tak